Prispievatelia do blogu

Adam Gábor

Som zakladateľ a líder projektu 5 minút citu. Štyri roky sa venujem rovesníckej mediácii, tri roky vediem neziskovú dobrovoľnícku organizáciu a pracujem s mládežou. Vo voľnom čase rád cestujem, športujem, trávim čas s priateľmi, rozprávam príšerné vtipy a programujem.

Moje články nájdete tu.

Mgr. Dušana Bieleszová

Som mediátorkou špecializujúcou sa na oblasť školstva. Pôsobím vo vydavateľstve Wolters Kluwer SR. Prednášam na konferenciách, lektorujem ďalšie vzdelávanie mediátorov, pedagogických a odborných zamestnancov v Centre ďalšieho vzdelávania UK. Spolupracujem s rôznymi organizáciami u nás aj v Česku. Som autorkou viacerých odborných článkov a publikácií.

Moje články nájdete tu.

Mgr. Zuzana Kožárová, PhD.

Som kariérová poradkyňa na UPJŠ v Košiciach, kde študentom pomáham zistiť, čo ich baví a uplatniť sa na trhu práce. Vo voľnom čase sa venujem môjmu projektu Psychoblógia, ktorým sa snažím popularizovať psychológiu a jednoduchým jazykom približovať širokej verejnosti užitočné vedecké poznatky.

Moje články nájdete tu.

PhDr. Petra Bernátová

Som biznis coach a vzťahový poradca a takisto interná trénerka na leadership in action - unikátny workshop, ktorý som priniesla z Dánska. Profilujem ľudí vedeckou metódou Profiling Values a prispievam k sebarozvoju mojich klientov. Momentálne pracujem na svojej knižnej prvotine Ako milovať inteligentne, ktorá bude venovaná láske a vzťahom.

Moje články nájdete tu.

Bc. Michal Šafránek

Som študent druhého stupňa vysokoškolského odboru psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave. Zaujímam sa o oblasť sociálnej, komunitnej a interkultúrnej psychológie.

Moje články nájdete tu.

Bc. Dominika Hamuľaková

Som študentkou druhého stupňa magisterského štúdia v odbore psychológia, na UPJŠ v Košiciach. Lásku k psychológií som našla už na základnej škole a od vtedy je táto moja cesta aj životným poslaním. Síce som ešte len na začiatku, no vidím zmysel vo veciach, ktoré robím.

Moje články nájdete tu.